Ház eladó
Budapest XVI. ker., Rákosszentmihály városrész - Rákosszentmihály
XVI. kerület, Rákosszentmihály csendes utcájában eladó ikerházfél 250 m²-es saját kerttel és különálló melléképülettel.
Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb, nyugodt részén, Rákosszentmihály csendes mellékutcájában kínálunk megvételre egy 69 m²-es, kétszintes, 4 szobás ikerházfelet, amelyhez 250 m²-es kizárólagos használatú kert tartozik.
Az ingatlan elrendezése:A praktikus kialakítású otthon kétszintes, összesen 2+2 félszobával és két fürdőszobával rendelkezik.
Földszint:
előszobavilágos nappalikonyh,egy szobafürdőszobaEmelet:
1+1 szobafürdőszoba3 m²-es teraszMűszaki tartalom
Fa nyílászárók kétrétegű üvegezéssel.Műanyag, hőszigetelt teraszajtók.Fa bejárati ajtó és tömörfa beltéri ajtók.A villamos hálózat teljes cseréje megtörtént. H tarifa, valamint 1 fázisú, 32 A áramellátás biztosított.A szobák és fürdőszobák kész burkolatot kapnak, az előszobában, a konyhában és a fürdőszobákban modern szürke kőburkolat készül.Klíma előkészítés kiépítve.A fűtésről korszerű kondenzációs kazán gondoskodik.Az épület:A ház B30-as téglából épült, homlokzati hőszigeteléssel. A cserépfedésű, fóliázott tető jó állapotú, a tetőtér megfelelő szigeteléssel rendelkezik. A telken belül található egy 30 m²-es, önálló melléképület, amely egy szobából, konyhából és fürdőszobából áll. Ez a külön lakrész ideális lehet kétgenerációs együttélésre, idős hozzátartozó vagy felnőtt gyermek számára.
Közlekedés: A közelben közlekednek a 31-es, 92-es, 130-as, 131-es, 231-es és 996-os buszjáratok, amelyek gyors kapcsolatot biztosítanak a város több pontjára.
Finanszírozás:Az ingatlan banki hitellel is megvásárolható. Irodánk ügyfeleink részére díjmentes hiteltanácsadással és teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésre.
Irányár: 77,49 millió Ft